Koning casino welkomstbonus Koning casino welkomstbonus

Koning Casino 100% tot €1.000 + 300 gratis spins

Gates of Olympus Super Scatter bij Koning casinoBig Bass Splash bij Koning casinoGates of Olympus 1000 bij Koning casinoBig Bass Bonanza bij Koning casinoSugar Rush bij Koning casinoBuffalo King Megaways bij Koning casinoSugar Rush 1000 bij Koning casinoWanted Dead or a Wild bij Koning casino

Koning Promotiecode

De belangrijkste Koning promotiecode voor nieuwe casinospelers is WELCOME. Deze code activeert de welkomstbonus van 100% tot €1.000 plus 300 gratis spins vanaf een storting van €20. Terugkerende spelers kunnen FRIDAY gebruiken voor de weekendherlaadbonus van 50% tot €700 + 50 gratis spins en WEEK voor een wekelijkse aanbieding met 50 gratis spins.

De codes horen bij afzonderlijke casinoaanbiedingen en hebben elk eigen stortingsbedragen, inzetvereisten en geldigheidsduur. Cashback en het sportwelkomstpakket worden zonder vaste promotiecode weergegeven en moeten via de betreffende actiepagina worden geactiveerd.

Actieve Koning promotiecodes

De onderstaande codes staan direct bij de betreffende casinoaanbiedingen. Gebruik alleen de code die bij de gekozen promotie hoort.

Actieve promotiecodes bij Koning casino
PromotiecodeBonusMin. stortingInzetvereiste
WELCOME100% tot €1.000 + 300 gratis spins€20x35
FRIDAY50% tot €700 + 50 gratis spins€30x40
WEEK50 gratis spins€30x40

Koning code WELCOME

WELCOME is gekoppeld aan de eerste casinostorting. De bonus verdubbelt de kwalificerende storting met 100% tot maximaal €1.000 en voegt 300 gratis spins toe. De bonuspagina vermeldt Elvis Frog van BGaming als spel voor de spins.

Koning promotiecode WELCOME
VoorwaardeWELCOME
Minimale storting€20
Maximaal bonusbedrag€1.000
Gratis spins300
Inzetvereistex35
Bonusduur3 dagen
Bonusactivatie3 dagen
Maximale uitbetaling€10.000

WELCOME gebruiken

De code moet in het bonusveld worden ingevoerd tijdens het stortings- en bonusproces. Alleen registreren is niet voldoende om de aanbieding volledig te activeren.

  1. Maak een Koning-account aan.
  2. Open de kassa.
  3. Stort minimaal €20.
  4. Vul WELCOME in het bonusveld in.
  5. Activeer de bonus.
  6. Controleer de x35 inzetvereiste en geldigheidsduur.

Koning code FRIDAY

FRIDAY hoort bij de weekendherlaadbonus. Deze aanbieding geeft 50% tot maximaal €700 plus 50 gratis spins. De minimale storting is €30 en de inzetvereiste staat op x40.

Koning promotiecode FRIDAY
VoorwaardeFRIDAY
Bonus50% tot €700 + 50 gratis spins
Minimale storting€30
Maximaal bonusbedrag€700
Inzetvereistex40
Bonusduur3 dagen
Bonusactivatie3 dagen
Maximale uitbetaling€7.000

FRIDAY gebruiken

De weekendcode is bedoeld voor terugkerende spelers en moet vóór het claimen in het bonusveld worden ingevuld.

  1. Log in op Koning.
  2. Open de stortingspagina.
  3. Stort minimaal €30.
  4. Vul FRIDAY in.
  5. Activeer de weekendbonus.

Koning code WEEK

WEEK activeert een wekelijkse reload met 50 gratis spins. Er is geen geldbonusbedrag aan de hoofdweergave gekoppeld. De minimale storting is €30, de inzetvereiste x40 en de bonusduur tien dagen.

Koning promotiecode WEEK
VoorwaardeWEEK
Beloning50 gratis spins
Minimale storting€30
Inzetvereistex40
Bonusduur10 dagen
Bonusactivatie10 dagen
Maximale uitbetalingGeen bedrag weergegeven

WEEK gebruiken

De weekcode wordt op dezelfde manier ingevoerd als de andere casino-codes, maar heeft een langere activatieperiode.

  1. Log in.
  2. Stort minimaal €30.
  3. Vul WEEK in het bonusveld in.
  4. Activeer de 50 gratis spins.
  5. Controleer de resterende looptijd.

Promoties zonder vaste Koning code

Niet iedere aanbieding gebruikt een code. Dagelijkse cashback, live cashback en het sportwelkomstpakket worden als afzonderlijke promoties weergegeven zonder dezelfde vaste codevelden als WELCOME, FRIDAY en WEEK.

PromotieAanbiedingCode
Dagelijkse Cashback20% tot €3.000Geen vaste code weergegeven
Live Cashback25% tot €200Geen vaste code weergegeven
Sportwelkomstpakket800% tot €26.000Geen vaste code weergegeven
VIP-weddenschappenVIP-sportpromotieGeen vaste code weergegeven

Waar de Koning promotiecode invoeren?

De bonuspagina toont een duidelijk bonusveld naast de knop voor het ontvangen van de aanbieding. De code moet exact worden overgenomen; een verkeerde code kan ertoe leiden dat de gewenste promotie niet wordt gekoppeld.

  1. Selecteer de gewenste casinoaanbieding.
  2. Controleer de minimale storting.
  3. Voer de code in het bonusveld in.
  4. Controleer de spelling.
  5. Bevestig de bonus.

Waarom een Koning code niet werkt

Een promotiecode kan worden geweigerd wanneer niet aan de stortingsvoorwaarde wordt voldaan, de promotie niet voor het account beschikbaar is of de activatieperiode is verlopen.

Koning promotiecode op mobiel

De codes kunnen ook via de responsieve site/PWA worden ingevoerd. De mobiele speler gebruikt dezelfde account- en bonusomgeving als op desktop.

  1. Open koning.bet op mobiel.
  2. Log in.
  3. Open Promoties.
  4. Kies de aanbieding.
  5. Vul WELCOME, FRIDAY of WEEK in wanneer de actie daarom vraagt.

Veelgestelde vragen over Koning promotiecode

De antwoorden hieronder vatten de belangrijkste verschillen tussen de drie vaste casinocodes samen.

Wat is de Koning promotiecode voor nieuwe spelers?

WELCOME. Deze code hoort bij 100% tot €1.000 plus 300 gratis spins vanaf een storting van €20.

Wat is de Koning code voor het weekend?

FRIDAY. De weekendherlaadbonus geeft 50% tot €700 plus 50 gratis spins vanaf €30.

Welke code geeft 50 gratis spins per week?

WEEK. De wekelijkse reload vereist minimaal €30 en heeft een x40 inzetvereiste.

Heeft de dagelijkse cashback een code?

Er wordt geen vaste promotiecode weergegeven voor de dagelijkse cashback tot 20% en €3.000.

Heeft de sportbonus dezelfde code als de casinobonus?

Nee. Het sportwelkomstpakket staat als afzonderlijke promotie en moet via de eigen sportvoorwaarden worden geactiveerd.

Kunnen Koning promotiecodes verlopen?

Ja. Bonussen hebben een activatie- en geldigheidsperiode. Controleer daarom de actuele actievoorwaarden voordat een storting wordt gedaan.

VISA MAESTRO MASTERCARD CRYPTO EUR
€1.000 + 300 gratis spins

Activeer de Koning welkomstbonus met code WELCOME vanaf een storting van €20.

Koning VIP Club

Ontgrendel tot 20% cashback en extra voordelen naarmate je VIP-rang stijgt.