Koning casino welkomstbonus Koning casino welkomstbonus

Koning Casino 100% tot €1.000 + 300 gratis spins

Gates of Olympus Super Scatter bij Koning casinoBig Bass Splash bij Koning casinoGates of Olympus 1000 bij Koning casinoBig Bass Bonanza bij Koning casinoSugar Rush bij Koning casinoBuffalo King Megaways bij Koning casinoSugar Rush 1000 bij Koning casinoWanted Dead or a Wild bij Koning casino

Koning VIP Programma

Het Koning VIP programma bestaat uit zes rangen: Beginner, Brons, Zilver, Goud, Platina en Koning. De voortgang wordt met CP-punten bepaald. Vanaf Brons staat 5% cashback vermeld, waarna het percentage stijgt naar 7%, 10%, 15% en uiteindelijk 20% op het niveau Koning. Hogere rangen kunnen daarnaast rangbonussen, speciale evenementen, verjaardagscadeaus, een persoonlijke VIP-manager en snellere uitbetalingen vrijspelen.

Het VIP-gedeelte is gekoppeld aan het gewone Koning-account. Spelers hoeven dus geen afzonderlijk VIP-profiel aan te maken; de rang en voordelen worden binnen dezelfde casino-omgeving weergegeven.

Koning VIP-rangen

Elke rang heeft een eigen CP-bereik. De exacte status bepaalt welke voordelen op het account zichtbaar worden.

Rangen van het Koning VIP programma
RangCPCashbackBelangrijkste extra's
Beginner0-2 CPGeen percentage weergegevenBasisrang
Brons2-250 CP5%Cashback
Zilver250-2.500 CP7%Rangbonus en verjaardagscadeau
Goud2.500-12.500 CP10%Rangbonus en verjaardagscadeau
Platina12.500-25.000 CP15%Rangbonus, speciale evenementen en verjaardagscadeau
Koning25.000+ CP20%Volledig pakket aan VIP-voordelen

Hoe werkt het Koning VIP programma?

De VIP-pagina beschrijft het proces in drie hoofdfasen: inloggen, spelen en in de ranglijst stijgen. CP-punten vormen de basis voor de rang, terwijl hogere niveaus meer voordelen ontsluiten.

  1. Log in met een geregistreerd Koning-account.
  2. Speel de beschikbare casinospellen die voor VIP-voortgang meetellen.
  3. Verzamel CP en stijg naar een hogere rang.
  4. Controleer in het account welke voordelen bij de nieuwe status zijn vrijgespeeld.

CP-punten en ranggrenzen

De VIP-pagina geeft duidelijke CP-drempels voor iedere rang, maar de exacte berekening van CP per inzet moet in de actuele VIP-voorwaarden worden gecontroleerd. Daardoor kan de speler het actuele account als leidend gebruiken voor voortgang.

Koning VIP cashback

Cashback is een van de centrale voordelen van het programma. Vanaf Brons wordt 5% weergegeven en het hoogste niveau bereikt 20%. Daarnaast bestaat een afzonderlijke dagelijkse cashbackpromotie tot €3.000 met een x1 inzetvereiste.

Koning VIP cashback
VIP-niveauCashbackpercentage
BeginnerNiet weergegeven
Brons5%
Zilver7%
Goud10%
Platina15%
Koning20%

Dagelijkse cashback tot €3.000

De aparte VIP-cashbackpromotie noemt 20% tot maximaal €3.000. De actiepagina toont x1 inzetvereiste, één dag bonusduur en één dag voor activatie.

Voordelen van de Koning VIP Club

De VIP Club noemt meerdere voordelen naast het cashbackpercentage. Niet elk voordeel is op elk niveau actief; de rangkaart gebruikt plussen en minnen om aan te geven wat bij een status beschikbaar is.

Voordelen van de Koning VIP Club

Rangbonus en speciale evenementen

Vanaf Zilver wordt een rangbonus als beschikbaar weergegeven. Speciale evenementen verschijnen op de hogere niveaus, met name Platina en Koning. De concrete inhoud van een rangbonus of evenement kan wisselen en moet daarom via het account of de actuele VIP-voorwaarden worden bekeken.

VIP en uitbetalingen

De VIP Club noemt snellere uitbetalingen als voordeel. De gewone casino-betaalpagina toont Visa, Maestro, Mastercard en crypto als opnamemethoden. Voor kaarten begint een opname bij €40 en staat €1.000 als maximum per weergegeven transactie.

KYC blijft relevant voor VIP-spelers

Een hogere rang vervangt accountverificatie niet. Voor uitbetalingen kan Koning KYC vragen, waarbij identiteits-, adres- en betaalgegevens gecontroleerd kunnen worden.

VIP en casinobonussen

Het VIP-programma staat naast de reguliere promoties. Nieuwe spelers beginnen met WELCOME, terwijl terugkerende spelers FRIDAY of WEEK kunnen gebruiken. Cashback is vervolgens een afzonderlijk voordeel dat aan VIP-status en spelactiviteit kan zijn gekoppeld.

PromotieAanbiedingRelatie met VIP
WELCOME100% tot €1.000 + 300 gratis spinsWelkomstbonus, niet ranggebonden
FRIDAY50% tot €700 + 50 gratis spinsReload voor terugkerende spelers
WEEK50 gratis spinsWekelijkse reload
Dagelijkse Cashback20% tot €3.000VIP-gerelateerd
Live Cashback25% tot €200Aparte live promotie

VIP-weddenschappen bij Koning Sport

Het sportsbook heeft naast het casinoprogramma een aparte promotie met de naam VIP-weddenschappen. De sportactie staat naast het welkomstpakket van 800% tot €26.000. Concrete kwalificatie-eisen voor VIP-sportweddenschappen moeten via de sportpromotievoorwaarden worden gecontroleerd.

Mobiele toegang tot Koning VIP

Het VIP-programma kan via de responsieve website/PWA worden geopend. De mobiele speler gebruikt hetzelfde account en kan vanaf de navigatie naar VIP, promoties, casino en sport gaan.

  1. Open koning.bet of de PWA-snelkoppeling.
  2. Log in met het bestaande account.
  3. Open VIP Programma.
  4. Controleer CP, rang en beschikbare voordelen.

Veelgestelde vragen over Koning VIP

De belangrijkste vragen gaan over ranggrenzen, cashback en de voordelen die op hogere niveaus beschikbaar worden.

Hoeveel VIP-rangen heeft Koning?

Er zijn zes rangen: Beginner, Brons, Zilver, Goud, Platina en Koning.

Vanaf welke rang is cashback beschikbaar?

Vanaf Brons wordt 5% cashback weergegeven. Daarna stijgt dit naar 7%, 10%, 15% en 20%.

Hoeveel CP is nodig voor de rang Koning?

De hoogste rang begint bij 25.000 CP.

Heeft Koning dagelijkse VIP-cashback?

Ja. De promotie noemt 20% tot €3.000 met x1 inzetvereiste en een bonusduur van één dag.

Krijgen VIP-spelers snellere uitbetalingen?

Snellere uitbetalingen worden als voordeel van de VIP Club genoemd. KYC en betaalvoorwaarden blijven van toepassing.

Is er ook een VIP-promotie voor sport?

Ja. In het sportsbook staat een afzonderlijke promotie voor VIP-weddenschappen.

VISA MAESTRO MASTERCARD CRYPTO EUR
€1.000 + 300 gratis spins

Activeer de Koning welkomstbonus met code WELCOME vanaf een storting van €20.

Koning VIP Club

Ontgrendel tot 20% cashback en extra voordelen naarmate je VIP-rang stijgt.